Kontakt

Doradzimy bezpłatnie w wyborze odpowiedniego rozwiązania

44 682 12 65

linia
email

napisz do nas
instagram facebook yt
ikona MS Agro ul. Katowicka 138 95-030 Rzgów

SMART ŁAWKI

Dostarczamy innowacyjne i bezpieczne technologie

SMART ŁAWKI

SMART ŁAWKI

Nawet tak prosty element małej architektury jak ławka w parku czy na deptaku może iść z duchem „smart”. To miejsce relaksu i oczekiwania w nowoczesnym wydaniu jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na możliwość ładowania urządzeń mobilnych w miejscach publicznych, szczególnie w miastach rozwijających się według idei Smart City. Dlatego ławka fotowoltaiczna została wyposażona w funkcję zasilania telefonów komórkowych, tabletów i laptopów oraz w moduł Wi-Fi umożliwiający dostęp do Internetu. Dodatkowo może mieć oświetlenie, podgrzewane siedzenia czy funkcję samoodśnieżania. Wszystko to zasilane jest zieloną energią słoneczną, dzięki modułom słonecznym zamontowanym na jej zadaszeniu.

Ławka fotowoltaiczna może działać autonomicznie lub przy opcjonalnym zasilaniu zewnętrznym 230 V. Jej konstrukcja jest oparta o elementy aluminiowe, stal lub klasyczne drewno. W smart ławce zastosowano moduły bezramkowe szkło-szkło wykonane w formie przeziernej lub na bezpiecznym szkle barwionym w masie.

Może się wydawać, że nie można ulepszyć tak prostego projektu, jakim jest ławka. ML System oferuje smart ławki, które doskonale wpisują się w ideologię budowania miasta smart city. Taka ławka oprócz oczywistej funkcji, jaką jest możliwość skorzystania z miejsca do siedzenia, ma szereg praktycznych cech. Większość z nich wymaga zasilania energią elektryczną - tu również została zastosowana technologia na miarę miana jednego z narzędzi tworzącego “smart city”. Produkt ma moduł fotowoltaiczny, dzięki któremu przechwytuje stosunkowo dużą ilość energii słonecznej i zamienia ją na elektryczną, a następnie wykorzystuje do świadczenia praktycznych funkcji użytkownikom. W momencie, w którym zgromadzona energia nie wystarczy, urządzenie automatycznie przełączy się na zasilanie 230 V z sieci energetycznej.

Inteligentne ławki

Nasze ławki są stworzone tak, aby odpowiadać na realne potrzeby osób, które prawdopodobnie będą z nich korzystały. Dzisiaj praktycznie każda osoba nosi przy sobie miniaturowy komputer - smartfon. Rozładowana bateria w urządzeniu to duży problem mogący pokrzyżować wiele planów. Tak proste rozwiązanie jak ogólnodostępna, uniwersalna ładowarka do urządzeń przenośnych może być doskonałym rozwiązaniem na takie problemy. Jest to jedna z dostępnych funkcji naszych produktów - ławka z możliwością ładowania smartfonów, tabletów czy laptopów. Równie praktyczny może okazać się dostęp do WiFi dzięki wbudowanemu routerowi.

Ławka fotowoltaiczna na ciepłe i chłodne dni

Nasze ławki nie tylko oferują praktyczne funkcje ułatwiające życie codzienne z wykorzystaniem innych urządzeń elektronicznych. Oferujemy również opcję ławek, które doskonale sprawdzą się w chłodne wieczory - chodzi o możliwość podgrzewania siedzenia, korzystając ze zgromadzonej energii elektrycznej. Dodatkowo jeżeli będziesz potrzebował do jakiejś czynności światła, odpowiedni model naszego produktu również to zapewni. Warto także wspomnieć o systemie, który zwiększa autonomię całego urządzenia - ławka fotowoltaiczna ma znakomitą funkcję samodzielnego odśnieżania.

Ławka solarna - jaka cena?

Warto zauważyć, że cena za ławkę solarną to przede wszystkim koszt samego produktu oraz jej montażu. Później urządzenie może praktycznie samodzielnie pracować bez potrzeby interwencji i wkładu finansowego. To wszystko dzięki znakomicie przemyślanym, autonomicznym systemom, takim jak odśnieżanie czy zamiana energii słonecznej na elektryczną i gromadzenie jej. Warto także zauważyć, że produkt jest wykonany z trwałych materiałów (przede wszystkim stal i aluminium), dzięki czemu nie ulegnie łatwo ewentualnemu uszkodzeniu. Sprawdź także inne nasze produkty, takie jak fotowoltaiczne lampy lub Smart Pylony.


Nasi partenerzy
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
Skontaktuj się z nami
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności