Kontakt

Doradzimy bezpłatnie w wyborze odpowiedniego rozwiązania

44 682 12 65

linia
email

napisz do nas
instagram facebook yt
ikona MS Agro ul. Katowicka 138 95-030 Rzgów

Mój prąd

Dostarczamy innowacyjne i bezpieczne technologie

Mój prąd

Oferujemy instalację fotowoltaiczną „na gotowo”

 

Zwrot z inwestycji, przy założeniu skorzystania z programu „Mój prąd” oraz ulgi podatkowej, nastąpi do pięciu lat, co daje roczną stopę zwrotu rzędu 20 proc.

 

Rata za fotowoltaikę od ML System może być niższa niż rachunek za prąd – już od 118 zł miesięcznie.

 

MODUŁY FOTOWOLTAICZNE – TO SIĘ OPŁACA!

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej to rentowna inwestycja na przyszłość. Przeznaczone na ten cel pieniądze szybko się zwrócą, a nowoczesne rozwiązania zapewnią mieszkańcom danego budynku wygodę i niezależność. Nieruchomość wyposażona w taką technologię dodatkowo nabiera większej wartości rynkowej. Wiele osób zwraca uwagę również na fakt aktywnego przyczyniania się do zminimalizowania szkodliwego wpływu człowieka na środowisko naturalne. Uwzględnienie w planie budowy instalacji fotowoltaiki zapewnia też lepsze przystosowanie do obowiązującego prawa. Od początku 2021 roku obowiązuje nowe ograniczenie dopuszczalnej wartości współczynnika EP. To parametr, który określa roczne zapotrzebowanie na nieodnawialną energię (na powierzchni 1 m2) – do niedawna nie mógł on przekroczyć 85 kWh/m2, natomiast nowe przepisy przesuwają granicę do 65 kWh/m2. Ma to znaczenie w momencie składania dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę – projekt, według którego ma powstać budynek, musi spełniać wszystkie wymogi. Zaplanowanie instalacji systemu fotowoltaiki znacząco upraszcza cały proces.

 

CO OFERUJEMY?

W naszej ofercie znajdziesz moduły fotowoltaiczne dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. W tej kategorii dostępne są moduły PV: PV ECO LIGHT, PV OPTIMA, PV MAX oraz PV MAX COLOR. Wszystkie cechują się wydajnością, trwałością i stabilnością. Sprzęt jest zaprojektowany tak, by był kompatybilny z większością dostępnych na rynku systemów mocowań. Dzięki temu nasze moduły znajdą zastosowanie zarówno w instalacjach naziemnych, jak i na budynkach. Nasz asortyment uwzględnia również wiele innych innowacyjnych technologii i rozwiązań, na przykład BIPV, czyli fotowoltaikę zintegrowaną z budownictwem – produkty, które łączą w sobie funkcje elementów konstrukcji budowlanych oraz źródeł energii odnawialnej. W ramach naszych usług oferujemy również możliwość stworzenia indywidualnego projektu oraz zainstalowania go w Twoim domu.

Nasi partenerzy
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
Skontaktuj się z nami
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności