Kontakt

Doradzimy bezpłatnie w wyborze odpowiedniego rozwiązania

44 682 12 65

linia
email

napisz do nas
instagram facebook yt
ikona MS Agro ul. Katowicka 138 95-030 Rzgów

O nas

Dostarczamy innowacyjne i bezpieczne technologie

O nas

MS Smart Technology to firma
założona w 2012 roku.

Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych i bezpiecznych technologii dla rolnictwa i nie tylko.

W naszej ofercie można znaleźć najbardziej rozwinięte technologicznie systemy fotowoltaiczne oraz elektromobilne.

 

  • Jednocześnie dzięki współpracy z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi Warta oraz Renerali, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów ich inwestycji oraz rodzin.

Cenimy sobie naszych klientów i dążymy do tego, aby ich oczekiwania były w sposób profesjonalny realizowane. Chcąc zadowolić naszych klientów, współpracujemy z firmami o najwyższych standardach jakości i obsługi. 

ML System to producent i dystrybutor paneli fotowoltaicznych.

Na polskim rynku jest jednym z pionierów, którego zakresem działania jest energia fotowoltaiczna. Nowoczesne panele fotowoltaiczne służą do pozyskiwania energii słonecznej, dlatego ich popularna nazwa to panele słoneczne. Produkcja energii elektrycznej przez panele fotowoltaiczne jest wciąż młodą technologią, dlatego ML System to firma innowacyjna.

Ekoenergetyka-Polska powstała w 2009 roku w Zielonej Górze. Od początku głównym jej celem jest tworzenie infrastruktury ładowania dla pojazdów elektrycznych. W ciągu dekady Ekoenergetyka urosła z 2 do ponad 300 pracowników oraz zdobyła klientów w całej Europie. To pionierzy elektromobilności oraz liderzy wśród producentów infrastruktury ładowania wysokiej mocy w Europie. 

Już ponad 11 lat Ekoenergetyka-Polska zamienia swoją wizję w rzeczywistość. Tworzy nowe rozwiązania oraz wyznacza kierunki rozwoju.

Zatrudnia specjalistów o wysoko rozwiniętych umiejętnościach w dziedzinie projektowania, konstruowania, tworzenia oprogramowania i rozwiązań IT. Produkuje innowacyjne rozwiązania oraz zapewnia kompleksowe usługi serwisowe.

Nieustannie poszukujemy innowacyjnych technologicznie rozwiązań, aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Jesteśmy Członekiem Polskiej Izby Motoryzacyjnej.

 

Chronimy nasze logo.

?

Patrzymy w przyszłość!
Nasi partenerzy
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
Skontaktuj się z nami
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności