Kontakt

Doradzimy bezpłatnie w wyborze odpowiedniego rozwiązania

44 682 12 65

linia
email

napisz do nas
instagram facebook yt
ikona MS Agro ul. Katowicka 138 95-030 Rzgów

Fotowoltaiczne zadaszenie tarasu PERGOLA

Dostarczamy innowacyjne i bezpieczne technologie

Fotowoltaiczne zadaszenie tarasu PERGOLA

Fotowoltaiczne zadaszenie tarasu PERGOLA

Inteligentny dom, wyposażony w nowoczesne systemy zarządzania, zasługuje na inteligentne, ekologiczne źródło zasilania w energię elektryczną.

Fotowoltaiczne zadaszenie tarasu to idealne połączenie estetyki z funkcjonalnością. Oprócz ochrony przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne, deszcz czy śnieg, zintegrowane z modułami słonecznymi zadaszenie wytwarza przyjazną środowisku zieloną energię i umożliwia obniżenie domowych rachunków za prąd. Taka zabudowa tarasu stanowi alternatywę dla osób, które ze względów estetycznych lub przez ograniczoną przestrzeń działki nie chcą instalować naziemnej instalacji fotowoltaicznej.

Zamontowane w pokryciu dachowym moduły fotowoltaiczne generują moc od 3,5 kW do 5,5 kW (w zależności od wybranych ogniw). Zgodnie z normami budowlanymi, moduły są odporne na obciążenie śniegiem, mogą też zostać dodatkowo wyposażone w funkcję samoodśnieżania (NoFrost). Możliwość dostosowania stopnia przezierności modułów zadaszenia oraz opcjonalne oświetlenie LED pozwolą na pełną personalizację zadaszenia. Całość osadzona na solidnej fundamentowanej konstrukcji aluminiowej, z możliwością doboru koloru wg palety RAL. Nowoczesny design stanowi atrakcyjne uzupełnienie wystroju tarasu wolnostojącego domu jednorodzinnego lub w zabudowie szeregowej.

Funkcjonalności:

 SZCZELNA

Konstrukcja wraz z modułami zapewnia szczelność na wodę opadową oraz zabezpiecza przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi takimi jak promieniowanie słoneczne, deszcz czy snieg.

 BEZPIECZNA

Podwójne hartowane laminowane szkło zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowników.

 FUNKCJONALNA

Prosty system montażowy daje możliwość połączenia wielu modułów, dzięki czemu pergola sprawdza się jako zadaszenie tarasu o różnych rozmiarach. Możliwość personalizacji wymiarów pozwoli na dowolne dopasowanie do potrzeb klienta.

 WYTRZYMAŁA

Odporna na zewnętrzne warunki atmosferyczne, a w tym m. in. parcie, ssanie wiatru i zalegający śnieg. Moduły fotowoltaiczne szkło-szkło zapewniają bezpieczeństwo użytkowania, trwałość i wydajność. Stabilna aluminiowa konstrukcja zapewnia trwałość pergoli na lata.

 GWARANCJA

na system - 24 miesiące

 MONTAŻ

Czytelna instrukcja krok po kroku do samodzielnego montażu lub możliwość zamówienia wraz z montażem


Nasi partenerzy
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
Skontaktuj się z nami
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności