Kontakt

Doradzimy bezpłatnie w wyborze odpowiedniego rozwiązania

44 682 12 65

linia
email

napisz do nas
instagram facebook yt
ikona MS Agro ul. Katowicka 138 95-030 Rzgów

Moduł BIPV

Dostarczamy innowacyjne i bezpieczne technologie

Moduł BIPV

Moduł BIPV

Ekologiczne budownictwo oznacza dbałość o środowisko naturalne, zarówno w momencie wznoszenia obiektu jak i jego późniejszej eksploatacji. Dzięki Systemowi zarządzania budynkiem (BMS) oraz instalacjom fotowoltaicznym, jesteśmy w stanie osiągnąć ten cel, poprzez zmniejszenie wydatków na energię elektryczną. Coraz częściej architekci oraz inwestorzy sięgają po mniej standardowe rozwiązanie fotowoltaiczne, jakim są moduły BIPV.

BIPV (ang. building integrated photovoltaics) to moduły fotowoltaiczne przeznaczone do integracji z budynkiem, które stanowią alternatywę dla tradycyjnych materiałów budowlanych wykorzystywanych w pokryciach dachowych czy elewacji.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz modułów BIPV dostępnych w dowolnych rozmiarach, kształtach i kolorach.

Technologia szkło-szkło, czyli połączenie dwóch tafli szkła przy użyciu specjalnej foli ochronnej, pozwala znacząco podnieść stopień bezpieczeństwa oferowanego rozwiązania. Dzięki temu moduły mogą być wykorzystane w budownictwie i architekturze, np. przy tworzeniu przegród, świetlików, balustrad czy zadaszeń.

Wszystkie typy modułów mogą występować w różnych grubościach i kształtach w zależności od wymagań architekta, dostosowanych do sposobu montażu i kształtu elewacji. Dostępne są również różne kombinacje szkła, które może być hartowane, półhartowane, niehartowane lub barwione.

Moduły BIPV nie tylko pozwalają zmniejszyć koszty energii elektrycznej wykorzystywanej w budynku ale także stanowią atrakcyjne uzupełnienie wizualne jego konstrukcji.


Nasi partenerzy
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
Skontaktuj się z nami
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności