Kontakt

Doradzimy bezpłatnie w wyborze odpowiedniego rozwiązania

44 682 12 65

linia
email

napisz do nas
instagram facebook yt
ikona MS Agro ul. Katowicka 138 95-030 Rzgów

FOTOWOLTAICZNE LAMPY

Dostarczamy innowacyjne i bezpieczne technologie

FOTOWOLTAICZNE LAMPY

FOTOWOLTAICZNE LAMPY

Lampy fotowoltaiczne mogą zastąpić tradycyjne oświetlenie zasilane z sieci wszędzie tam, gdzie doprowadzenie elektryczności jest problematyczne lub nieopłacalne. Wyposażone w diody LED  i zestaw automatyki do pracy bateryjnej mogą być umieszczane na parkingach, przejściach dla pieszych, skrzyżowaniach, placach zabaw czy deptakach. Lampy fotowoltaiczne są znakomitym rozwiązaniem na obniżenie kosztów związanych ze zużyciem energii w obiektach publicznych, handlowych i przemysłowych oraz miastach zmieniających się według idei Smart City.

Dzięki modułom fotowoltaicznym lampa działa autonomicznie, a po wyczerpaniu baterii może przełączyć się na zewnętrzne zasilanie 230V. Urządzenie wyróżnia się stabilną konstrukcją, odporną na warunki atmosferyczne, oraz nowoczesnym designem. Konserwację ułatwia funkcja samoodśnieżania.

otowoltaiczne lampy to przyszłościowe spojrzenie na oświetlenie praktycznie w dowolnym miejscu. To urządzenia, które mogą być całkowicie autonomiczne (nie wymagają żadnej obsługi technicznej podczas codziennego użytkowania), w pełni spełniają swoje funkcje i po zakupie pracują praktycznie za darmo. Wszystko to dzięki przemyślanemu systemowi i wysokiej jakości wykonaniu. Praca lampy opiera się przede wszystkim na bardzo oszczędnych energetycznie diodach LED, które są w stanie wygenerować bardzo dużą ilość światła przy niskim nakładzie energetycznym. Dodatkowo sytuację poprawia fakt, że każda lampa jest domyślnie wyposażona w wysokiej jakości moduły fotowoltaiczne, które pracują zarówno w okresie letnim, jak i zimowym dzięki systemom autonomicznego odśnieżania.

Lampa fotowoltaiczna - smart city

Smart City to przede wszystkim wizja miasta, które jest wyposażone w technologie zwiększające wydajność infrastruktury miejskiej oraz na przykład obniżające koszty utrzymania i zanieczyszczanie środowiska. Lampy fotowoltaiczne od ML System doskonale wpisują się w tę ideę. Oferują znakomite możliwości praktycznie w każdym miejscu przy minimalnym nakładzie pracy. Mogą być umieszczane na parkingach, placach zabaw, przy przejściach dla pieszych, w parku, na skrzyżowaniach, deptakach, w dzielnicy mieszkaniowej, w centrum oraz na obrzeżach.

Autonomiczne lampy LED fotowoltaiczne

Znakomity system zautomatyzowanej pracy pozwala na umieszczenie lamp w dowolnych miejscach. Każde z urządzeń jest wyposażone w oszczędne diody LED oraz w moduł fotowoltaiczny, dzięki czemu masz pewność, że większość czasu lampa będzie w stanie pracować samodzielnie, bez zewnętrznego źródła energii elektrycznej. Aby dodatkowo zwiększyć autonomiczność i wydajność pracy, w każdej z lamp jest zaimplementowany specjalny system, który umożliwia samodzielne odśnieżanie lampy. Jeżeli mimo wszystko istnieje ryzyko, że zgromadzona z modułów fotowoltaicznych energia nie wystarczy na cały okres świecenia - każde urządzenie może zostać podłączone bezpośrednio do sieci energetycznej. W momencie, kiedy lokalny akumulator zostanie wykorzystany do końca - lampa automatycznie przełączy się na zasilanie zewnętrzne.

Lampa solarna LED od ML System

Nasze lampy solarne zostały zaprojektowane tak, aby był niezawodne, trwałe i dobrze się prezentowały. Nasz sprzęt wykonywany jest najczęściej z aluminium lub ze stali, dlatego jego trwałość jest bardzo wysoka. Posiadamy dwa podstawowe modele o wysokości czterech metrów. W pierwszej lampie moc oprawy LED ma wartość 35 W, natomiast druga, mocniejsza - to już 80 W. Sprawdź w naszym sklepie również takie kategorie jak Smart ławki oraz fotowoltaiczne zadaszenia parkingu carporty.


Nasi partenerzy
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
http://
Skontaktuj się z nami
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności